Pusulabet Para Yatırma

Kırmızı ve siyah renkler kullanılarak tasarlanmış olan Pusulabet resmi sitesi, 2018 yılında faaliyete geçmiştir. Onlarca oyun söz konusudur. Pusulabet para yatırma işlemlerini yaparak katılımı çok kısa süre içerisinde gerçekleştirebilirsiniz. Firma birçok değişik metodu sunar.

Pusulabet Anında Havale ile Para Yatırma

Birçok farklı yöntem üzerinden resmi siteye aktarım konusunda hiçbir sorun yoktur. Pusulabet para yatırma için anında havale metodu da kullanılır. Bu sistemin temel özelliği aynı anda resmi siteden hemen bankanın web alanına bağlanabilme fırsatını sunmasıdır. İşte bu yüzden aktarım çok hızlı ve kolay olarak tamamlanır.

Bunun için tanımlanmış olan yatırım miktarlarının önem arz ettiğini unutmamak gerekiyor. Minimum 50 maksimum olarak ise 50000 TL yollanması kolaydır. Bağlantının sağlanmasıyla beraber kesinlikle yapılacak olan işlem kullanıcı bilgilerinin girilmesi, bunun onaylanmasıdır. Bankanın yollayacağı şifreyi de yazmalısınız. Bu sayede oyun katılımı noktasında bir sorun kalmamış olur.

Pusulabet Banka Havalesi ile Para Yatırma

Pusulabet para yatırma sistemleri arasında klasik banka havalesi de mevcuttur. Kullanımı ise şöyledir;

 • Pusulabet firmasının canlı yardım alanına tıkladıktan sonra işletmenin güncel hesap numarasının edinilmesi gerekmekte.
 • Bunun ardından bankanızın online işlemler alanına giriş sağlamalısınız.
 • Pusulabet işletmesinin hesap numarası ve şube kodu yazılmalıdır.
 • Daha sonra yatırım miktarına karar verilmesi mühimdir.
 • Banka havalesi üzerinden resmi siteye minimum 500 TL yatırım yapılması konusunda hiçbir sorun yoktur.
 • Bunun tanımlanmış olan bir üst limiti de mevcuttur ve o 50000 TL olarak kabul edilmiştir.
 • İşlem süresinin çok hızlı ve kısa olması büyük avantaj sağlar.

Pusulabet Papara ile Para Yatırma

Papara, Pusulabet para yatırma sistemleri içinde dikkat çeker. Papara birden fazla opsiyonu ile dikkat çeker. Bunlar anında, jet, maksi ve pusula adıyla bilinmektedir. Yatırım şu şekildedir;

 • Yine yapılması gereken ilk işlem Pusulabet müşteri hizmetleri kısmına bağlanmak ve sonrasında da hesap  numarasını almak lazım.
 • Bunun sonrasında Papara sitesinde kullanıcı bilgileri üzerinde online olunmalıdır.
 • Başka bir Papara hesabına para yollama kısmına tıklanmasının sonrasında resmi sitedeki ilgili yerlere hemen isim, yatırım miktarı, TC kimlik numarası girilmelidir.
 • Bu sistem üzerinden yollayabileceğiniz en düşük para tutarı 100 TL’dir. 10000 TL’ye kadar ilgili işlemin yapılması noktasında hiçbir sorun söz konusu değildir.

Jet Papara ile 50, Anında Papara ile yine 50, Maksi ve Pusula Papara ile ise minimum 100 TL yollanmasının önünde hiçbir engel söz konusu değildir.

Pusulabet Payfix ile Para Yatırma

Pusulabet para yatırma işlemlerinde her daim Payfix tercih edilebilir. Bu bir sanal cüzdan uygulaması olmasının yanı sıra aynı zamanda çok güvenilirdir. Sizden birtakım bilgilerin talep edilmesinden ötürü bunların dikkatli şekilde yazılması lazım. Limitler her daim önem arz eder. Yatırımınızı en az 25 TL üzerinden kolay şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Tanımlanmış üst sınır ise 100000 TL’dir. Hesaba paranın geçme süresi ise kesinlikle saniyelerle sınırlıdır.

Pusulabet Mefete ile Para Yatırma

Pusulabet para yatırma sürecinde Mefete de kullanılabilir. Şu aşamalar dikkat çeker;

 • Pusulabet sitesine ilgili yöntem üzerinden minimum 5 TL yatırılması noktasında hiçbir sorun söz konusu değildir.
 • 20000 TL ise en üst limittir.
 • Resmi sitesinin yanı sıra Mefete yöntemine özel olan web alanının kullanılması da mümkündür.
 • Numaranın yazılması lazım.
 • Aynı zamanda hem isim hem de soyadı gibi bilgilerin eklenmesi gerekmekte.
 • Onay butonuna basılmasından sonra resmi siteye aktarım da tamamlanmış olacaktır.
 • Bütün bu işlemlerin zaman almaması, Pusulabet işletmesinin ne kadar başarılı bir altyapıya sahip olduğunun en açık kanıtıdır.

Pusulabet Cepbank ile Para Yatırma

Pusulabet para yatırma her zaman cepbank ile de yapılabilir. Kullanımı için öncelikle hesabınızın bulunduğu bankanın resmi sitesinden bir mobil yazılım indirilmelidir. IOS ve Android için ayrı ayrı iki tane program tasarlanmıştır. Bunun edinilmesi çok uzun bir zaman almaz.

Kullanıcı bilgileri üzerinden online olunmalıdır. Burada doldurulması gereken birtakım yerler mevcuttur. İsim, TC kimlik numarası, soyadı ve cep telefonu numarası bunların başında gelir. Tüm bunların hiçbir hata olmadan yazılmasının ardından minimum yatırım miktarına göre meblağ belirlenmelidir. 20 TL en az olacak şekilde aktarım mümkündür.

Onayla beraber bankanız size saniyeler içerisinde bir kısa mesaj yollar. Bunun içeriğinde özel bir kod bulunur. Hiç zaman geçirmeden bunu, Pusulabet sitesindeki cepbank ile yatırım alanında dikkat çeken kutucuk içine girmelisiniz. Son onayla artık para da hesaba geçmiş olacaktır.

Pusulabet QR Kod ile Para Yatırma

QR kod ile aktarım son derece basittir. Şu aşamaları geçmek lazım;

 • Pusulabet sitesine bunun üzerinden yatırım için mobil APK indirilmelidir.
 • Kurulumunda sonra online olmalısınız.
 • Ardından ise yapılması gereken işlem QR kod seçimidir.
 • Pusulabet sitesinden buna dair bilgi verilmeli, canlı yardım alanı kullanılarak kare kodu talep edilmelidir.
 • İşletmenin çok hızlı olan altyapısı sayesinde bu hemen size sunulur.
 • Ardından akıllı cep telefonunuza geri dönmelisiniz.
 • Kamerasının açılması, kare kodunun buradan okutulmasıyla, para hesaba anında geçmiş olacaktır.

En çok merak edilen hususların başında ise yatırım miktarları gelmektedir. Buna dair tanımlanmış bir aralık karşımıza çıkar. 20 TL’den başlar ve 3000 TL’ye kadar çıkar. Böylelikle ilgili yatırım bu meblağlara göre yapılır. Haftanın her günü ve günün her saati bunun gerçekleştirilmesi mümkündür.

Pusulabet Kredi Kartı ile Para Yatırma

Kredi kartı üzerinden yatırım yapılması çok zaman alan bir işlem değildir. İki farklı kredi kartı aktarım yöntemi kabul edilmiştir. Bunlardan birisi anında kredi kartı adıyla dikkat çekerken, diğeri ise maksi kredi kartıdır. Buna ek olarak Pusulabet sitesine Master veya Visa üzerinden paranın yollanması konusunda bir sorun yoktur.

Web alanına erişimin sağlanmasıyla beraber ilgili metotlardan birisi seçilmelidir. Yatırım tutarı minimum 50 TL olarak tanımlanmıştır. Sistem sizden belli bilgilerin yazılmasını ister. Bunlar; TC kimlik numarası, isim, soyadı, kredi kartı no, CVV kodu, son kullanım tarihi şeklindedir. Bilgilerin girilmesiyle beraber artık sıradaki işlem bankanın yollayacağı özel 3d secure kodudur. Bunun da yazılmasından sonra yatırım tamamlanmış olur. Çok uzun bir zaman almaz.

Pusulabet Bitcoin ile Para Yatırma

Pusulabet para yatırma kolaylıkla Bitcoin ile tamamlanır. Süreç şöyledir;

 • 10 TL minimum 50000 TL ise maksimum miktarlar olarak dikkat çeker.
 • Pusulabet sitesinden oluşturulması gereken özel bir talebin ardından işletme size tek kullanımlık özelliğe sahip bir cüzdan kodunu sunar.
 • Bunun dikkatli bir biçimde kopyalanması temel kuraldır.
 • Kripto paranızın bulunmuş olduğu cüzdan sitesine girerek, işte bu kodu yapıştırmanız yatırım için yeterlidir.

Pusulabet Para Yatırma Ne Kadar Sürer?

Para yatırma işlemleri çok uzun olmamasıyla dikkat çeker. Bunun temel nedeni ise Pusulabet firmasının kullanmış olduğu altyapının çok başarılı, sorunsuz olmasıdır. İlgili bilgilerin yazılmasından sonra aktarım saniyeler içerisinde gerçekleşmiş olacaktır.

Yorum yapın

forvetbet perabet giriş polobet giriş truvabet giriş odeonbet kolaybet giriş baymavi sultanbet akçebet jojobet