Pusulabet Güvenilir Mi

Pusulabet güvenilir mi: Pusulabet son derece güvenilir bir firmadır. Sahip olduğu bir oyun komisyonu lisansı söz konusudur. Aynı zamanda güçlü altyapısı sayesinde oyunlara erişim konusunda bir sıkıntı yoktur.

Pusulabet Lisans

Pusulabet güvenilir mi: Pusulabet her zaman güvenilir olmasından dolayı üye sayısını çok kısa bir zaman dilimi içerisinde arttırmasını bilmiştir. Bunun temel nedenlerinden birisi ise oyun komisyonu lisansının bulunmasıdır. Daha önceden çok uzun yıllar boyunca Hollanda Antilleri olarak tanımlanmış, ancak sonradan adını değiştirmiş Curaçao oyun komisyonunun lisansını kullanır.

İlgili izne dair detaylar ise şöyledir;

 • Oyun komisyonu tarafından verilmiş olan lisansın numarasına baktığımız zaman bunun 8048/JAZ şeklinde ifade edilmiş olduğunu görmekteyiz.
 • Lisans, firmanın üzerinde bir denetim mekanizmasının bulunduğunu çok açık bir biçimde ortaya koyar.
 • Pusulabet, kontrollere tabidir.
 • Bunun yanı sıra oyun komisyonu lisansı sayesinde hukuki anlamda bir bağlayıcılık durumu ortaya çıkar.
 • Her türlü konu hakkında şikayet ve benzeri durumların çözümü için işletmenin canlı yardım alanı aktif edilmiştir. Üyeler istedikleri zaman yaşanılabilecek bazı aksaklıkları Curaçao oyun komisyonunun resmi sitesi üzerinden bu departmana yollayabilirler.

Pusulabet firmasının sahip olduğu lisans, üye sayısını arttıran en temel parametrelerden birisi olarak dikkat çeker. Birçok insan bu lisansa bakarak işletmenin resmi sitesinden hesap açmaktadır.

Pusulabet Bonuslar

Pusulabet güvenilir mi: Pusulabet güvenilir bir firma olarak üyelerine promosyon da vermektedir. Bunların birden çok özelliği söz konusudur. Her şeyden önce çeşitlilik arz eder. Yani hem oyuna hem de yapılacak işleme ve kullanılacak yatırım yöntemine göre bonus kazanılmasının önünde hiçbir sorun yoktur.

Buna ek olarak Pusulabet hediyelerinin miktarı yüksektir. Bu özellik genele yayılmıştır. Şirketin promosyonlarının dikkat çeken bir diğer özelliği ise kolay olarak tanımlanmış çevrim kurallarına sahip olmasıdır. Yani hak etmiş olduğunuz parayı bir dizi işlem sonrasında rahatlıkla çekebilir ve dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Pusulabet bonuslarının güvenilirliğe olan etkisi ise şöyledir;

 • Çok sayıda hediye para kampanyasının olması, Pusulabet ofisinin her daim ekonomik anlamda çok güçlü olduğunun temel bir kanıtı olarak karşımıza çıkar.
 • Böylelikle maddi konularda ofisin beklentileri sonuna kadar karşılamış olduğunu görmekteyiz.
 • Şirket son derece zengindir. Bu zenginliğini müşterilerle paylaşma noktasında çok bonkördür.
 • Buradan hareketle firmanın para çekimi konusunda bir sorun yaratmadığını, üyelerinin hak etmiş olduğu miktarı çok ivedi bir biçimde hesaplara yatırmış olduğunu hemen söylemek gerekmekte.

Bunların tümü Pusulabet güvenilir mi sorusunun kesinlikle çok açık bir biçimde evet şeklinde yanıtlanması demektir.

Pusulabet Yorumlar

Pusulabet güvenilir mi: Pusulabet hakkında ifade edilmiş ve genel olarak memnuniyet verici birçok değişik yorumu beraberinde getiren görüşler vardır. Bunlar şöyledir;

 • Pusulabet resmi sitesinin tasarımının başarılı olduğunu ifade etmiş kişiler mevcuttur. Hem tek tıkla erişim özelliğinin bulunması hem de kullanılmış renklerin gözü almaması büyük bir kolaylık anlamı taşır.
 • Bunun yanı sıra üyelerin tümü, Pusulabet ile kazanmış oldukları paraları çekebildiklerini de belirtmişlerdir.
 • Bir diğer övgü ile bahsedilen konu ise Pusulabet ofisinin oyun çeşitliliğidir.
 • Firmanın canlı TV alanını kullanan kişi sayısı da çoktur.

Genel olarak işte bu yorumlar, ne kadar güvenilir bir işletme olduğunu net bir biçimde ortaya koymaktadır.

Pusulabet Altyapısı

Pusulabet güvenilir mi: Pusulabet canlı ve klasik casino altyapısının çok iyi olduğunu görmekteyiz. Bunun için işletme birden fazla marka ile anlaşma yoluna gitmiştir. Öne çıkan servis sağlayıcılarının arasında; Evolution Gaming, Vivo Gaming, Ezugi, XPG, Authentic, Portomaso, Lucky Streak ve daha birçok marka vardır.

Altyapının çok çeşitli olmasının üyeler için anlamı ise şöyledir;

 • Firma sayısının fazla olması direkt olarak oyun sayısını arttıran en önemli parametrelerden birisidir.
 • Bunun yanı sıra oyunlara resmi site üzerinden hızlı bir biçimde erişim sağlama konusunda tek bir sorun dahi yoktur.
 • Oyunların bulunduğu alanda online olan kişilerin katılım adına yapmaları gereken şey ilgili oyunun üzerine bir kere tıklamak olacaktır. Pusulabet sağlam altyapısı sayesinde hemen katılım gerçekleşecektir.
 • Hem üyelerin kendi bilgileri hem de oyun verileri çok başarılı bir biçimde muhafaza edilmektedir. Bu da kesinlikle büyük bir avantaj anlamına geliyor.

Tüm bunlara ek olarak Pusulabet işletmesinin daha farklı bir servis sağlayıcısını da kullanmış olduğunu görmekteyiz. Burada temel hedef ise oyuncuların her türlü kimlik bilgisi ve aynı zamanda diğer verilerini başarılı bir biçimde korumaktır. SSL adındaki yöntem sayesinde yazılmış bilgiler şifrelenir. Üçüncü şahısların buna erişim sağlayabilmek hiçbir şekilde söz konusu olamaz.

Pusulabet Canlı Destek

Pusulabet güvenilir mi: Ofisin özel bir canlı destek kısmı vardır. Bu alanın temel özelliklerini ise şu şekilde ifade etmek lazım;

 • Pusulabet üyelerinin kullanımına her daim açıktır.
 • Başarılı bir biçimde erişimi sağlayabilmek için kesinlikle sol altta bulunan butona tıklamak gerekmekte. Bunun ardından kullanıcı bilgileri girilir.
 • Haftanın her günü ve günün her saati Pusulabet canlı destek hattının kullanımı konusunda bir sorun yoktur.
 • İletişimin kolay olmasının yanı sıra sadece Türk görevlilerin burada yer alması her anlamda çok büyük bir avantaj sağlar.
 • Canlı destek hattı sayesinde birçok değişik işlemin yapılması mümkündür. Bunların başında is Pusulabet bonuslarının yüklenmesi gelmektedir. Promosyonların sayısı fazladır. İletişim sonrasında hemen hak etmiş olduğunuz parayı buradan isteyebilirsiniz.
 • Bunun yanı sıra hangi konu olursa olsun merak ettiklerinizi çok hızlı şekilde sorduktan sonra size anında geri dönüş sağlanır.
 • Oyun kurallarının öğrenilmesi başta olmak üzere daha birçok değişik hizmetin alınması kolaydır.

Pusulabet müşteri hizmetleri sayesinde beklentiler sonuna kadar karşılanmış olacaktır.

Pusulabet Ödeme Yapar mı

Pusulabet güvenilir mi: Pusulabet ödeme yapan bir işletmedir. Bunun için sunulmuş olan onlarca farklı yöntem mevcuttur. Son yıllarda büyük bir ilgi toplayan modern metotların yanı sıra daha klasik olanların da bulunması avantaj sağlar. İşlem yapabilmek için sizden talep edilmiş tüm bilgileri eksik olmadan yazmanız yeterli olacaktır. Bunun yanı sıra TL bazlı limitlere de dikkat edilmelidir.

Pusulabet firmasının kabul ettiği yöntemlerin içinde; Payfix, Papara, Maksi Banka, Hızlı QR, Cepbank, Bitcoin, Pep, Anında Papara, Jet Papara, klasik banka havalesi, Envoy Havale, Anında BTC gibi yöntemler öne çıkar. Her sistem için tanımlanmış olan minimum para çekme limiti farklılık göstermektedir. Üstelik zaman konusunda bir sorun yoktur. En fazla 1 saat içinde Pusulabet paranızı hesabınıza yatırmış olacaktır. İlgili işlemlerin mobil cihaz üzerinden gerçekleştirilmesi de mümkündür.

Pusulabet Belge İster mi?

Pusulabet firmasının belge istemesi kesinlikle ne kadar güvenilir olduğunun çok açık bir kanıtıdır. İlk kez Pusulabet sitesinden yapılacak olan para alımı sırasında üyelerin kesinlikle bir evrak sunması esastır. Bu bir kimlik belgesi olmalıdır. Bunun yanı sıra güvenilir olan altyapının kullanılması sayesinde ilgili dokümanın sızması, buna dair bilgilerin başka bir kişinin eline geçmesi söz konusu olmadığından, Pusulabet güvenilirlik konusunda tüm beklentileri karşılar.

forvetbet perabet giriş polobet giriş truvabet giriş odeonbet kolaybet giriş baymavi sultanbet akçebet jojobet